A Dunaújvárosi Egyetem, Mindenki Egyeteme december 8-án előadássorozatot tart "Kalandozások az Elektromobilitás világában" címmel, 9 órától az egyetem főépületének 308-as termében.

A Dunaújvárosi Egyetemen 2018. december 11-én, 12 órai kezdettel az F-326-os teremben vállalkozási ismeretek verseny kerül megrendezésre.

December 6-án sajtótájékoztatót tartottak a Dunaújvárosi Egyetemen, amelynek témája az egyetem és a Szecsuani Informatikai Szakképzési és Felsőoktatási Intézmény hosszú távú összefogása volt.

Szakjainkat ismertető cikkünk újabb részeként ismerjétek meg a DUE kommunikáció és médiatudomány képzését!

December 5-én a Mikulás ellátogatott a Dunaújvárosi Egyetem Munkahelyi Bölcsődéjébe. Kicsik és nagyok egyaránt lelkesen várták a vendégüket.

A TDK a több mint 50 éves hagyománnyal rendelkező Tudományos Diákköri Konferencia rövidítése. A kutatás témáját legtöbbször az oktató, mint témavezető határozza meg, azonban annak sincs akadálya, hogy saját ötlet alapján egy hallgató maga kezdeményezze, felkeresve a témában illetékes oktatót, aki a témavezetője lesz.