A Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzat (EHÖK) idén második alkalommal szervezi meg az EHÖK Közösségi Hetet 2024. április 22-24 között.

Április 22-én hétfő délelőtt „Tegyük szebbé a Campust” akció keretében jótékonysági szemétgyűjtést szerveznek az egyetem területén, délután pedig egy Stand-up előadás várja a hallgatókat.

Kedd délután az egyetemisták által kiválasztott filmet vetítik a Mozi esten, szerda délután pedig a résztvevő hölgyek közül megválasztásra kerül a MISS DUE.

A rendezvénysorozatot egy fergeteges bulival zárják, ahol a férfi hallgatók tudják megmérettetni magukat a „Party Leghelyesebb sráca” díjért. Az est fellépője GrandR, aki garantáltan fergeteges hangulatot varázsol majd a buliba.

Mindenkit tárt karokkal vár az EHÖK csapata!