A 2022-es esemény Magyar Egyetemi–Főiskolai Országos Bajnokság (MEFOB) is egyben. Találkozzunk május 1-jén a MATE Kaposvári Campusán.

A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Kaposvári Campusa egy különleges sporteseményt szervez MATE CROSS RUN néven. Az egyetemhez tartozó Lovasakadémia 24 hektáros dombos területén kialakított pályán, a terepakadály-futó versenyen a csapatban indulókra 4 km-en 16 db, az egyéniben indulókra 8 km-en 32 db száraz, vizes, saras akadály vár. A 4-12 éveseknek rövidített pályán külön futamot indítunk.

Kiemelt partner a Magyar Honvédség 64. Boconádi Szabó József Logisztikai Ezred. Az esemény fővédnöke Prof. Dr. Gyuricza Csaba, a MATE rektora, aki indulóként is részt vesz a versenyen.

A nyolc különböző egyéni és csapatkategóriába gyermekektől a munkahelyi csapatokig mindenki nevezhet. Leginkább a kalandra, az önmaguk kipróbálására vágyók jelentkezését várjuk.

További információk: