Immáron 25. alkalommal szerveznek jótékonysági pedagógusnapot a Szent Pantaleon Kórház gyermekosztályának javára.

A dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola és a kórház dolgozói 2022. április 23-án 17 órától sok szeretettel várják a kedves érdeklődőket az Evangélikus templomban. A rendezvény célja, hogy a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház gyermekosztályát felújítsák, beteg gyermekeiket megsegítsék. A felajánlásokat a helyszínen elhelyezett adománygyűjtő edénybe lehet betenni.

A koncertest fővédnökei Pintér Tamás, Dunaújváros MJV polgármestere, dr. Mészáros Lajos, a Szent Pantaleon Kórház főigazgatója és dr. Yousif Mahmood Abdulaziz, a Csecsemő- és Gyermekgyógyászati Osztály osztályvezető főorvosa.

Az este folyamán fellép a Dunaújvárosi Vegyeskar, a Sándor Frigyes Zeneiskola tanárai, a Wesley Da Capo Művészeti Iskola tanárai, valamint a Violin Alapfokú Művészeti Iskola tanárai.