Ismét megrendezésre került az International Club DUE 2022. február 23-án délután. A Dunaújvárosi Egyetem Társadalomtudományi Intézete és a Bánki Projekt közösen szervezte meg ezt az eseményt.

A program keretein belül külföldi és magyar hallgatók adnak különböző előadást angol nyelven. Ezen alkalommal két magyar előadója volt a Clubnak.

Először Dávid Lili, - felkészítő tanára Bartal Orsolya - első éves DUE hallgató tartott prezentációt „.The Media Usage Habits of GenZ „címmel.

Őt követte Demcsák Erik, - felkészítő tanára Filarszkyné Tolnai Ágnes - 11. D osztályos tanuló, témája „The greener future of transport: Environmentally friendly buses in Hungary” elnevezést viselte.

Köszönjük a diákoknak és felkészítőiknek a prezentációkat!

Az IC DUE rendezvénysorozat lényege, hogy a résztvevők angol nyelvű előadásokat hallgathatnak meg, különböző érdekes témákban. Az összejövetel nyilvános, így ha kedvet kaptatok, találkozzunk a következő alkalommal!