A Dunaújvárosi Egyetemen 2022. január 22.-én megrendezésre került Családi Nyílt Nap magas látogatószámnak örvendhetett, közel 110 fő érkezett

A Családi Nyílt Napot Dr. habil Balázs László, a Dunaújvárosi Egyetem oktatási rektorhelyettese nyitotta meg köszöntő beszédével. Ezt követően sor került az egyes szakok, lehetőségek, szolgáltatások és a Hallgatói Önkormányzat tevékenységének alapos bemutatására, a későbbiekben pedig területenként workshopokon keresztül lehetőség volt a felmerülő kérdések feltételére. A diákélet és a selmeci hagyományőrzés is nagy érdeklődést váltott ki a résztvevők körében. A campus túrán a diákok megtekinthették az Egyetem épületeit és a színvonalas kollégiumát is. Az esemény zárásaként a legszerencsésebbek tombolasorsolás keretein belül értékes nyereményekkel gazdagodhattak.

Ezúton is köszönjük mindenkinek, aki ellátogatott a Dunaújvárosi Egyetem által megrendezett Nyílt Napokra és további sok sikert kívánunk a felvételi időszakhoz!