A tavalyi évhez hasonlóan a Facebook és Microsoft Teams felületein keresztül került megrendezésre az esemény 2021. december 20-án délután.

Az érdeklődők a facebook esemény keretein belül – a jelenléti formában megrendezett nyílt napokhoz hasonlóan – az Egyetem által biztosított területek szerinti szekciókra bontva gazdagodhattak bővebb információkkal a számukra leginkább érdekes szakokkal és lehetőségekkel kapcsolatban. Mindezt egy virtuális campus túra követte, ahol képernyőn keresztül ismerkedhettek meg intézményünk legfontosabb épületeivel.

Az élő premierként közvetített videó bemutatókat követően lehetőség nyílt szintén szekciókra bontva a Microsoft Teams felületén létrehozott workshopokhoz csatlakozni, ahol a már az eddigi nyílt napoknál is megszokott módon az adott intézet oktatóival és jelenlegi hallgatóival volt alkalom kötetlenebb formában beszélgetni és érdeklődni az adott szak és az Egyetem iránt.

Az egyetem, ahol több lehetsz! Válaszd te is a Dunaújvárosi Egyetemet!