A megállapodás aláírására ünnepélyes keretek között 2021. december 9-én került sor!

Több területet is magába foglal a frissen megkötött együttműködési megállapodás, amelynek fontos célkitűzése a Dunaújvárosi Egyetem és a Multifly Kft. szakmai-tudományos kapcsolatainak bővítése.

Ez utóbbi egyfelől a külföldi hallgatók képzését és képzésekre történő toborzását jelenti, amely az egyetem vonatkozásában a mérnöki és a műszaki szakképzést, a Multifly esetében pedig a pilóta-képzést és a repülőgép-üzemeltetéshez kapcsolódó képzéseket fogja érinteni. Az együttműködés emellett – a felmerülő igények függvényében – kiterjed a szakképzésben történő közös munkára, valamint a különböző pályázati és kutatásfejlesztési lehetőségek megvalósítására is.