A héten Pakson, Dunaföldváron és Dunaújvárosban találkozhattak beiskolázási csapatunkkal.

November 2-án először a Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikum pályaorientációs napján vett részt csapatunk, ahol az iskola 11., 12. és 13. évfolyamos diákjai ismerhették meg az Egyetem által nyújtott képzéseket és különleges lehetőségeket. Ezt követően az előadások a dunaföldvári Magyar László Gimnáziumban és a paksi Vak Bottyán Gimnáziumban folytatódtak.

Szerdán és csütörtökön a paksi középiskolák fókuszában folytatódott a program. Először az Energetikai Technikum és Kollégium, majd a Vak Bottyán Gimnázium diákjai számára tartottuk meg előadásunkat. Csütörtökön szintén az ESZI-be látogattunk el, ahol a gépgyártástechnológiai és a villamosipari ágazat technikusai találkozhattak velünk.

A pénteki napon városunkban zárult a heti program, mégpedig a Dunaújvárosi Rosti Pál Gimnázium és Általános Iskola 12.A osztályos végzősei ismerhették meg részletesebben Intézményünket.

A roadshow természetesen a következő héten is folytatódik, kövessetek minket és reméljük, hogy találkozunk!