Oktatási és képzési együttműködési lehetőségekről tárgyalt november 18-án, kedden a Dunaújvárosi Egyetem és a Hungrana Kft. vezetése.

Az egyetem részéről a megbeszélésen részt vett Dr. András István rektor, Dr. Rajcsányi-Molnár Mónika oktatási és általános rektorhelyettes és Dr. Palotás Béla tudományos és kutatási rektorhelyettes. A Hungrana Kft-t Reng Zoltán vezérigazgató és Dr. Magyar Szabolcs műszaki igazgató képviselte.

A megbeszélés kifejezetten a duális és a kooperatív képzésekben rejlő lehetőségekről és előnyökről szólt. A tárgyalást követően a vendégek campus sétán vettek részt, melyhez csatlakozott Mészáros Virág a Dunaújvárosi Egyetem kancellárja is. A Hungrana Kft. képviselői megtekintették az egyetemi laborinfrastruktúrát is az együttműködési felületek közös definiálása céljából.