Gyakornoki állás lehetőségek pályakezdők, egyetemisták számára a Multisoft Számítástechnikai Kft.-nél!

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés és IT innováció területén.

Munkájuk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja.

Külföldi megbízó partnereik mellett, a vállalat nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésére, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására.

Folyamatosan növekvő ügyfélkörük még magasabb szintű kiszolgálása a legfontosabb számukra.

Miért épp a MultiSoft?

• Családias hangulatú, családbarát környezet
  • Vadonatúj, innovatív, inspiráló iroda
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ötleteid és a kreativitás támogatása
  • Képzések, rendezvények, masszázs, sportolási lehetőségek gazdagítják a hétköznapokat
  • Egyedülálló szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség

Üzleti Megoldások Üzletág

Fejlesztői vagy tanácsadói pályára készülő diákok számára a vállalat Üzleti Megoldások Üzletága nyújt szerteágazó fejlődési lehetőséget.

Ebben az üzletágban a kollégák elsősorban Microsoft megoldásokkal foglalkoznak:

• Business Central (korábban Microsoft Dynamics NAV, korábban Navision)
  • CRM
  • Power BI
  • Autóipari kiegészítő megoldások
  • Különböző rendszereket, vagy azok kombinációját implementálják partnereiknél
  • Támogatják a rendszereket a bevezetést követően

A Microsoft Magyarországgal szoros kapcsolatot ápolnak, jelentős együttműködési kötelék jellemzi a két cég mindennapjait.

Érdekesség: Magyarországon a MultiSoft Kft. foglalkozott először Navision rendszer bevezetéssel

(a rendszert eredetileg kifejlesztő dán cég felkérésére, még mielőtt a Microsoft felvásárolta a terméket)

A diák kollégák számára az ütemezett, mérföldkövekkel ellátott betanulási folyamat a support/azaz támogató csapaton belül biztosított.

Ezen a területen tudnak leggyorsabban termék és rendszer specifikus ismereteket elsajátítani, mely folyamat során azonban önálló tanulási készségre is szükség van, illetve fokozatosan találkoznak a munkájuk során ügyfél interakciókkal is.

Nagy hangsúlyt fektet a vállalat arra, hogy kollégák naprakészek legyenek a legújabb technológiák tekintetében, ezt számos belső képzéssel, tudásmegosztással biztosítják.

Elsősorban azoknak ajánlják ezt a területet, akiket:

• érdekelnek a gazdasági és/ vagy autóipari ismeretek
  • a rendszergazdai ismeretek
  • inspiráló számukra, hogy számos cég működésébe beleláthatnak az ügyfelek támogatása során
  • nem riadnak meg a váratlan helyzetek megoldásától
  • és főként a tanácsadói munkakörben: szeretnek emberekkel kommunikálni.

Jelentkezési folyamat

Élj a lehetőséggel és ültesd át elméleti tudásod a gyakorlatba!

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot IT környezetben, egy piacvezető magyar vállalatnál.

Pályázható pozícióink:

Microsoft Dynamics NAV / Business Central fejlesztő

Elvárás: Adatbázis ismeretek terén MS SQL tapasztalat, programozási ismeretek terén C# gyakorlat

Microsoft Dynamics NAV / Business Central support tanácsadó

Elvárás: Alapos pénzügyi- számviteli ismeretek, és/vagy gazdasági informatikus tanulmányok, ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

• IT helpdesk gyakorlat

Munkaidő: min. heti 3-4 nap (akár rugalmas beosztásban)

Óriási előny jelent: Microsoft Dynamics NAV / Business Central ismeret (vagy más ERP ismerete)

Jelentkezz az alábbi elérhetőségen, magyar nyelvű fényképes önéletrajzod csatolásával.

Ha kérdésed támadna, írj bizalommal az alábbi e-mail címre! Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Munkavégzés helye: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113. (Bartók Udvar Irodaház 2A / 1 emelet.) MultiSoft Kft.