A 2021-es felvételi időszakban március 10-ig van lehetőség jelentkezni a duális képzésre! Le ne maradj!

Ha még nem tetted meg, pár napig még tudsz jelentkezni a Dunaújvárosi Egyetem valamely duális képzésére.

Ha ezen szakok egyikére adtad be a 2021-es felvételi során a jelentkezésed, akkor nálunk biztosan találsz egy számodra megfelelő partnercéget:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser

A már említett cégek listáját pedig a következő linkre kattintva éred el, ahol szintén fel van tüntetve, hogy hova milyen képzésekkel lehet jelentkezni: https://uniduna.hu/jelentkez%C3%A9s

Ugyanitt megtalálod a jelentkezési lapot is, melyet a kiválasztott partnerintézménynek kell leadnod.

Tudj meg többet a duális képzésről a Dunaújvárosi Egyetemen a www.uniduna.hu/dualis honlapon!

Ne feledd, még március 10-ig le tudod adni a jelentkezésed a duális képzésre!

A Dunaújvárosi Egyetem duális képzéséhez kapcsolódó tevékenységeket az EFOP-3.5.1- 16-2017- 00006 pályázat támogatja!