Még február 15-ig le tudod adni a felvételi jelentkezésed, válaszd Te is a duális képzést a Dunaújvárosi Egyetemen!

Mi az a duális képzés?

A duális képzésben részt vevő hallgatók amellett, hogy nappali tagozatos hallgatóként a főiskolán, egyetemen folytatják tanulmányaikat, egy vállalatnál rendszeres szakmai gyakorlatot végeznek, valamint megszerzik a céges igényeknek megfelelő szaktudást.

A diplomaszerzést követően így olyan pályakezdőkként kerülnek ki a munkaerőpiacra, akik – a választott szak képzési idejétől függően – már rögtön 3 vagy 3,5 éves szakmai gyakorlattal és naprakész szaktudással rendelkeznek.

A duális képzés során a hallgatók az alapszak végzése mellett teljesítik a vállalat képzési programját is. Ez azzal jár, hogy a felsőoktatási intézményben eltöltött tanulmányi időszak után több hetes szakmai gyakorlat következik a vállalatnál.

Az egyetem hét alapszakán indít duális képzést:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser

Ha többet szeretnél megtudni róla, kattints a linkre: https://uniduna.hu/dualis

Jelentkezz duális képzésre és szerezz tapasztalatot már a munkaerőpiacra kerülés előtt!

A Dunaújvárosi Egyetem Duális képzését az EFOP-3.5.1-16-2017-00006 projekt segíti.