Új száma jelent meg az egyetemi spormagazinnak, az UniSportnak, melynek témái között szerepel a túrázás és a 2020-as év legjobb sportolói is. Lapozz bele!

Próbáltál már letolni egy nap alatt 20+ km-t gyalog? A teljesítmény túrázás kemény kihívás, de megéri! Tippek és infók az UniSportban! #Kattanjrá!

Díjazták 2020 legjobb sportolóit, ahol az egyetemi élsport képviselői ismét jeleskedtek. #Képbe hozunk a részletekről!

A legfrissebb lapszám #jóarcai: Karakas Hedvig az év női sportolója, és Hári József, a PTE sportiroda vezetője.

A 31. UniSport további témái között a kültéri kondiparkokról, a parkour érdekességeiről, a rúdfitneszről és az ötkarikás sportágak közé került sportmászásról is olvashatsz!

Részletekért kattanj ide: https://www.mozduljra.hu/unisport/31_szam/?egyetem=due

A Dunaújvárosi Egyetemen, a sportkommunikáció támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.