A 2021-es év első UniSport száma már elérhető online, melynek témája: Sport, egészség, életmód – ON! Az UniSport idén is mindenben támogat!

Feszengsz, amiért az ünnepek nyomot hagytak a testeden? #Kattanj_rá az UniSport rövid tippjeire és pikkpakk visszanyered a régi formádat!

Az idei tél más, mint a többi, de a síelésről semmi pénzért nem mondanál le? Kerülj képbe, miről ne feledkezz meg, ha kipróbálnád a hazai síterepeket.

Mindig érdekelt, nőként milyen tipikus hibákat követsz el edzés közben? Van néhány tanácsunk, amivel simán korrigálhatod a bakikat!

Az év első, rendkívül motiváló #jó_arcai: Simon Gábor a BEAC vezetője és Juhász Bianka PE futónagykövet.

#Stressz_oldásként pedig a téli vízitúrázásról tudhatsz meg többet.

Az újságot itt tudod elolvasni: https://www.mozduljra.hu/unisport/29_szam/?egyetem=due

A Dunaújvárosi Egyetemen, a sportkommunikáció támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.