2020. februárban a Dunaújvárosi Egyetem elindította az Egyetemi Innovációs Ökoszisztéma projektet. A projekt célja, hogy élénkítse és hatékonyabbá tegye az Egyetemen folyó Kutatás Fejlesztés Innovációs tevékenységet, valamint szélesítse és erősítse a gazdaság szereplőihez fonódó kapcsolatokat.

Minden munkatársat várunk szeretettel!

Elérkezett az esemény az utolsó, záró előadásához! Az előadássorozat online került megrendezésre a kialakult helyzetre való tekintettel. Ez most sem lesz másképp!

Az alábbi regisztrációs link kitöltésével tudnak részt venni az előadásokon: https://forms.gle/o8KXqhgpMA6ETS1X6

Fontos! Aki egyszer már regisztrált, nem kell minden előadásnál megtennie, automatikusan benne van a rendszerben!

A következő előadás várható időpontja: 2020.11.30. (hétfő) 10 óra.

Előadó: Dr. habil Kővári Attila

Az előadás témája: Innováció és a kutatói előmenetel a Dunaújvárosi Egyetemen

Várjuk a további érdeklődőket és a már regisztráltakat is a Teams platformon keresztül!

Az előadás-sorozat a 2019-1.2.1.-Egyetemi ÖKO-2019-00008 projekt támogatásával valósul meg.