2020. november 28-án tekintsd meg akár otthonról a Dunaújvárosi Egyetem Nyílt Napját!

Színes programmal, informatív videókkal és konzultációs lehetőséggel készülünk, hogy megtudj mindent a DUE lehetőségeiről!

Az esemény bemutató részét (campus túra, köszöntők, duális képzési tájékoztató) a Facebookon élőben közvetítjük, a konzultációs részét, ahol tudtok kérdezni pedig a Microsoft Teams programban tartjuk meg. Ha egyszerűen szeretnél belépni, akkor töltsd le az applikációt és regisztrálj az alábbi email regisztrációs linken:

Az érdeklődőknek lehetőségük lesz 4 terület közül választani, így megkérünk mindenkit, hogy amelyik képzés érdekli, arra a Teams csoportra kapcsolódjon be a lent látható linken.

A csoportokban a program megegyezik, csak a gyakorlati részek különböznek. A mérnököknek megmutatjuk a releváns laborokat, a média iránt érdeklődőknek a stúdiót, az informatikusoknak a labor infrastruktúrát, és a gazdászoknak, menedzsereknek pedig a nekik fontos helyszíneket és képzési információkat.

Időpont: 2020. 11. 28.

Helyszín: Dunaújvárosi Egyetem Facebook oldala és Microsoft Teams

Programkezdés: 10 órától

Részletes program (10:00 – 11:30):

• Dunaújvárosi Egyetem rövid imázs videója
  • Dunaújvárosi Egyetem rektorának köszöntője
  • Dunaújvárosi Egyetem intézményi bemutatója
  • Campus túra
  • Duális képzés Dunaújvárosban
  • Hallgatói sikeresség a Dunaújvárosi Egyetemen
  • Szakok és hozzátartozó laborok, épületek, diákélet és lehetőségek bemutatása

Az eseményen ezen pontján lesz lehetőség kérdezni az egyetem oktatóitól, diákjaitól.

Területenként tudtok tőlünk majd kérdezni. (A pontos belépési link 2020. november 28-án 9:30-kor kerül feltöltésre)

Mérnöki terület (Gépészmérnök, Anyagmérnök, Szakoktató)

Belépési felület:

Informatika terület (Gazdaságinformatika, Mérnökinformatika)

Belépési felület:

Média terület (Kommunikáció és média, Televíziós műsorkészítő)

Belépési felület:

Gazdasági és menedzser terület (Gazdálkodási és menedzsment, Műszaki menedzser)

Belépési felület:

Megkérünk mindenkit, hogy belépéskor a mikrofont és a kamerát legyenek szívesek kikapcsolni!

Kellene egy kis segítség a Teams csatlakozáshoz?

Tekintsd meg útmutatónkat: ITT

Felmerülő kérdés esetén érdeklődjön:

Zölei Ádám – Nyílt Nap szervezője

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.;

Az esemény megvalósítását az „EFOP-3.4.4-16-2017-00022 MTMI szakok népszerűsítése a Dunaújvárosi Egyetemen és vonzáskörzetében” projekt támogatja.