Ne engedd el az egyetemi álmaidat, a karriered! Egyenes út a társadalomtudományi területre! Pótfelvételizz hozzánk!

A három alapszakot és kettő felsőoktatási szakképzést gondozó Intézet népszerűsége nem kérdőjelezhető meg. Cikkünk ebbe nyújt most bepillantást.

A Társadalomtudományi Intézet a következő alapszakokat indítja:

• Gazdálkodási és menedzsment: Pénzügy-Adózás, Üzleti Kommunikáció és Vállalkozásmenedzsment szakirány
    (Támogatott képzés: 400 pont, Önköltséges: 280 pont) 7 féléves
  • Műszaki menedzser: Logisztika és Minőségirányítási specializáció
    (Támogatott képzés: 320 pont, Önköltséges: 280 pont) 7 féléves
  • Kommunikáció- és médiatudomány: Üzleti Kommunikáció és Médiainformatika specializáció
    (Önköltséges: 280 pont) 6 féléves

illetve az alábbi Felsőoktatási Szakképzési (FOSZK) szakokat indítja:

• Gazdálkodási és menedzsment (Kis- és Középvállalkozási szakirány) 4féléves
  • Televíziós műsorkészítő 4 féléves

FOSZK képzések előnye, hogy ide már akár 240 pont elérésével EMELT SZINTŰ ÉRETTSÉGI NÉLKÜL bejuthattok, az itt elvégzett tantárgyakat alapképzés esetén beszámítjuk, és a 2 éves képzés végeztével egy felsőoktatási szakképzést igazoló oklevelet kaptok.

Az alapképzések mindemellett angol nyelven is elvégezhetők!

Az Intézet hallgatói számára a tanulmányokon felül számos egyéb lehetőség kínálkozik. Kivételes ösztöndíjak és tanulmányi utak várnak a hallgatókra.

A pótfelvételi még javában tart, ne maradj le róla Te sem! Jelentkezz augusztus 9-ig a Társadalomtudományi Intézet valamely képzésére!

A pótfelvételiről minden infót megtalálsz itt: http://www.miertdue.hu/hirek/441-potfelveteli2020

#Dunaujvarosiegyetem, az Egyetem, ahol több lehetsz!