A szoros együttműködésnek és a kiváló kapcsolatnak hála biztosított, hogy a nálunk releváns szakon végzettekre kiváló lehetőségek várnak az MVM Paksi Atomerőmű Zrt.-nél.

Azért, hogy Nektek is nagyobb betekintést tudjunk biztosítani, utánajártunk, hogy mit nyújt az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. a biztos karrierre vágyó diplomás érdeklődőknek.

Amit az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. kínál:

• Stabilitás
  • Alaperőmű vagyunk, villamos-energiára mindig szükség van. Gazdasági válság esetén és még a mostani, koronavírus okozta helyzetben sem voltak elbocsátások, vagy fizetés csökkentések.
  • Senkit nem hagyunk magára, gondoskodó vállalat vagyunk.
  • Tiszteljük a magánéletet. Nálunk fontos a munka és szabadidő egyensúlya, amelyhez a feltételek adottak (pl. Atomerőmű Sportegyesület, rekreációs lehetőségek).
  • Magyarország legnagyobb energetikai vállalatcsoportjának, az MVM Csoportnak vagyunk a tagvállalata.
  • Pozitív munkakörnyezet, családias hangulat.
  • Hosszú távon számítunk a dolgozóinkra, értékesek számunkra.

• Karrier
  • Számos formában (anyagiakban is) támogatjuk, ösztönözzük kollegáink újító ötleteit, innovatív megoldásait.
  • A Paksi Atomerőmű sok pénzt, energiát fektet a munkavállalók képzésébe, ezzel is biztosítva a folyamatos fejlődés lehetőségét.
  • Társaságon belül is adott a lehetőség, hogy különböző szakterületek között váltsanak munkavállalóink.
  • Szerteágazó műszaki terület. A mérnöki tevékenységek szinte mindegyike megtalálható társaságunknál. Szakmai kihívások, érdekes feladatok adnak lehetőséget a folyamatos fejlődésre.
  • Évi 70-100 fő megy nyugdíjba a következő években. Szükség van a fiatal tehetségekre, akiknek számos karrier lehetőség nyílik meg a következő évek során.
  • Számos lehetőséget biztosít társaságunk nemzetközi benchmarkokra, kapcsolatépítésre, szakmai utakra.A legtöbb szakterületen rugalmas munkaidő beosztás szerint lehet dolgozni.

• Javadalmazás
  • 30 év alattiak átlagjövedelme:bruttó 550.000 Ft/hónap
  • A munkavállalók egységes VBKJ keretösszege:bruttó 597.000 Ft/év
  • Önkéntes nyugdíjpénztár havi munkáltatói hozzájárulás: az éves bér 5,4% mértékű nyugdíjpénztár munkáltatói befizetés
  • Önkéntes egészségpénztár havi munkáltatói hozzájárulás:Egészségpénztár munkáltatói befizetés 18.600Ft/hó mértékben
  • Iskolakezdési támogatás jogosult gyermekenként
  • Szolgáltatás alapú egészségbiztosítás: szolgáltatás alapú egészségbiztosítás a Medicover szolgáltatón keresztül
  • MVM Paksi Atomerőmű Zrt. Humán Alapítvány támogatása: munkatársak segélyezése betegség esetén erre a célra létrehozott alapítványon keresztül
  • Kedvezményes üdültetés saját üdülőben: évente egy hetes nyaralás családdal a vállalat üdülőjében Balatonfüreden/ Fadd-Domboriban/ Sopronban. Balatonfüreden a vállalati kikötő ingyenes használata és díjmentes strandbelépő.
  • Kulturális- és sportcélú ráfordítások: munkán kívüli tartalmas időeltöltés feltételeinek megteremtése (rendezvények, színház, sportolási lehetőségek)
  • Lakáscélú hitel keretösszege: fiatalok lakáshoz jutásának támogatása munkáltatói kamatmentes kölcsönnel (8M Ft/fő összegig)
  • Pályakezdési támogatás: az a pályakezdő szakember, aki első munkaviszonyát az MVM Paksi Atomerőmű Zrt.-nél létesíti, a belépés évében önálló életkezdéséhez vissza nem térítendő támogatásra jogosult bruttó 100.000 Ft mértékben.

Az atomerőmű biztonságos üzemeltetését magasan kvalifikált, biztonságtudatosan dogozó, az erőmű iránt elkötelezett, motivált szakembergárda biztosítja. Tartozz TE is közénk!