Szeretettel várjuk 1-3 éves korú gyermekét a Dunaújvárosi Egyetem DUFiókák Munkahelyi Bölcsődéjébe, ahol a csöppségek kis létszámú csoportokban, szakképzett kisgyermeknevelők felügyelete mellett, egyéni igényeiknek megfelelően fejlődhetnek!

Miért jó választás a DUFiókák?

• Nálunk a legfontosabb a játék
  • Mindennap száll az ének, vers, mondóka
  • Öröm a mozgás
  • Itt elrepülhetsz a mesék varázslatos birodalmába
  • Családias a légkör
  • Törvényben rögzített napközbeni ellátás
  • Saját játszótér
  • Színes, változatos programok

Célunk, a gyermekek egyéni fejlettségét szem előtt tartva, a családdal együttműködve, megértő és következetes nevelőmunkával támogatni a gyermekek testi, szellemi, érzelmi fejlődését, életük ezen meghatározó szakaszában.

A néhány fős (5-7) gyermeklétszámunk lehetővé teszi az egyénre szabott foglalkozást, a türelmesebb, nagyobb odafigyelést.

A Dunaújvárosi Egyetem munkahelyi bölcsődéjének bemutatása

A munkahelyi bölcsődénk a gyermekjóléti alapellátás része, aminek keretein belül lehetőségünk van 1 éves kortól 3 éves korig a gyermekek törvényben rögzített napközbeni ellátására.
Bölcsődénk olyan családbarát oktatási intézményként működik, amely elősegíti a munka és a magánélet összeegyeztetését, a családi kötelezettségek összehangolását.
Fontosak tartjuk az egészséges életmódra nevelés mellett a zene szeretetének elősegítését, a ritmus, az ének és a dal beolvasztását a mindennapokba, a fejlesztő játékokba. A bölcsőde saját játszótérrel rendelkezik, ahol a gyerekek a szabad levegőn tudnak gondtalanul játszani.

A bölcsőde családias környezetben került kialakításra az egyetem kollégiumi épületében Dunaújváros Dózsa György út 37.

Bővebb információ: https://www.facebook.com/DUFiokak/
Tel: 25/551-145

Nagy szeretettel várjuk a csöppségeket!