Jelöld Te is első helyen a DUE Kommunikáció és Média alapképzést az első helyen, ha Téged is érdekel a média és a filmezés világa és szeretnéd egy modern, jól felszerelt stúdióban megtanulni a szak minden titkát!

A Dunaújvárosi Egyetem kommunikáció és médiatudomány képzésének célja, olyan kommunikátorok képzése, akik ismerik a társadalmat működtető kommunikációs rendszereket, média és multimédia minden területét. Megszerzett tudásuk birtokában képesek a magyar vagy külföldi médián belül megállni a helyüket szinte bárhol.

Specializációk:

• médiainformatika
  • üzleti kommunikáció
  • rendezvényszervező

Infrastruktúra a DUE-n: A DFTV-stúdió gyakorlati oktatóbázisa – professzionális 200 m2 alapterületű, 5 kamerás Sony videó-, Yamaha hang- és AVID utómunka stúdióval. Híradó stúdió: komplett berendezés, green box. Multimédialaborok: iMac Final Cut, Macromedia Studio 8, Adobe Audition 2.0 audiolabor.

Neked ajánljuk ezt a szakot, ha:

• extrovertált, dinamikus személyiség vagy
  • könnyen teremtesz kapcsolatokat

Elhelyezkedésre pár példa:

• Rádióműsor-, televízióműsor-szerkesztő
  • Multimédia-szerkesztő
  • Kulturális-, illetve rendezvényszervező
  • Hírközlési szervezet vezetője
  • Fizetés: Bruttó átlag 375.000 Ft (Forrás: Profession.hu)

Még nem késő! Változtass sorrendet és jelöld a DUE-t az első helyen!