Nem tudod még pontosan, hogy hol szeretnél elhelyezkedni? Nem döntötted még el milyen terület érdekelne a legjobban? Akkor gyere el Te is március 31-én 9-13 óra között a Dunaújvárosi Egyetem „A” épületébe és kollégáink segítenek a választásban!

A Dunaújvárosi Egyetem, Dunaújváros MJV Önkormányzata, és a Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara „Duna-Munka-TOP - Helyi foglalkoztatási együttműködések Dunaújvárosban és járási területén” című projektje keretében állásbörzét rendez az Egyetem „A” jelű épületében.

Ha Te is bizonytalan vagy még a pályaválasztást illetően és szívesen kikérnéd szakemberek véleményét, Téged is szeretettel várunk rendezvényünkön! Válogass szabadon standjaink közül és tölts kellemesen, de hasznosan pár órát egyetemünkön.