Még március 15-ig tudtok jelentkezni a Dunaújvárosi Egyetem duális képzéseire is. Ne szalaszd el a lehetőséget!

Összegyűjtöttünk Nektek néhány érvet amellett, hogy miért érdemes a mi egyetemünkön is a duális képzést választani. Három fő előnyt tudunk Nektek mutatni a duális diploma kapcsán:

1. Diplomás leszel!

Manapság egyre több helyen követelmény a felsőfokú végzettség. Másrészt pedig az itt eltöltött idő alatt jobban el tudod sajátítani a szakodat, azt, ami Téged a legjobban érdekel.

1. Gyakorlatra teszel szert!

Duális hallgatóként nem csak a szakodba nyersz belátást, hanem egy általad választott cég működésébe is. Az ott eltöltött idő alatt pedig több éves munkatapasztalatra teszel szert, mely szintén egy előny a friss diplomások tekintetében.

1. Jövedelmet is kapsz!

A vállalat, ahol majd dolgozol hallgatói munkaszerződés alapján fizetéssel díjazza a munkádat. Így az egyetemi éveid alatt tudsz akár félretenni is ennek köszönhetően. Ezen kívül esetleg béren kívüli juttatásokat is adhatnak számodra.

A Dunaújvárosi Egyetem ezen a hét alapszakon indít duális képzést:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser
  • műszaki szakoktató

Reméljük, felkeltettük a Te érdeklődésed is! Ne feledd, március 15-ig még van időd. Ha bármilyen kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal.

Bővebben itt olvashatsz a duális képzésről: www.uniduna.hu/dualis

Forrásunk: http://dualisdiploma.hu/

A Dunaújvárosi Egyetem Duális képzését az EFOP-3.5.1-16-2017-00006 projekt segíti.