Országosan köztudott, hogy a Dunaújvárosi Egyetem kimagaslóan sok nemzetközi kapcsolattal rendelkezik!

Nemzetközi partnereinknél hallgatóink egy, vagy akár több szemesztert is el tudnak tölteni, hogy tanulmányaikat gyarapítani tudják, és akár „Double Deegre” képzésre is tudnak jelentkezni.

Ha pedig igazán elhivatott vagy, akkor a holland - magyar Kettős Diplomás képzés ajánljuk neked, mely segítségével plusz egy év tanulás árán két diplomát is szerezhetsz.

A Dunaújvárosi Egyetem számos lehetőséget biztosít, hogy nemzetközi környezetben is kipróbálhassák magukat hallgatóink.  Az egyik legfontosabb az Erasmus + program, mellyel most már nem csak Európán belül, de az Unió határain kívülre is utazhatnak. Az utazást, szállást, egyéb költségeket az egyetem biztosítja.

Bővebb információért kattints ide!

#DunaújvárosiEgyetem Az egyetem, ahol több lehetsz!