Érdeklődsz a vonatok, annak működése, üzemeltetése iránt? Szeretnél duális képzési formában tanulni? Akkor jelentkezz te is a MÁV szakmai kirándulására!

2019. december 13-án a MÁV budapesti szakmai kirándulás keretein belül betekinthetsz a duális képzésben résztvevő hallgatóink szakmai gyakorlóhelyére, meglátogathatod a motorvonatok javítóbázisát, megismerkedhetsz a legmodernebb informatikai rendszereikkel, és a vállalatcsoport széles körű tevékenységével valamint közvetlenül kérdezhetsz a legkiválóbb szakemberektől.

Ha szeretnél te is a Dunaújvárosi Egyetemen gépészmérnök, mérnökinformatikus vagy műszaki menedzser alapszakon valamint duális képzési formában tanulni, mindenképp ajánljuk neked a kirándulást.

Kirándulás menete:

Indulás: 8:00 órakor az Egyetem főépülete elől

Utazás: külön busszal, melyet a MÁV biztosít

Visszaérkezés: kb. 16:30 órakor

Jelentkezési határidő: 2019. december 6.

A kiránduláson történő részvétel ingyenes.

Ha szeretnél többet megtudni duális képzéseinkről, kattints az alábbi linkre: