A Dunaújvárosi Egyetem az oktatás kimagasló színvonala és a hallgatói élet sokszínűsége mellett a sportra és az egészséges életmódra is nagy hangsúlyt fektet.

A testnevelés órák sokszínűségét jól jellemzi, hogy az egyetem hallgatói rengeteg sportszolgáltatást igénybe vehetnek.   Például:

- Asztalitenisz

- Kosárlabda

- Röplabda

- Futball

- Tenisz

- Tollas

- Floorball

- Fitnessz

- Úszás

Jelentkezz a DUE-ra és nem csak biztos tudást szerezhetsz, hanem az egyetem sikeres sportcsapatainak is tagja lehetsz! A versenyeken résztvevő hallgatókat kiemelten támogatjuk, és kiemelkedő sport teljesítmény esetén ösztöndíjjal, vagy egyénitanrenddel is hozzájárulunk a hallgatók sikerességéhez.

Egyetemünk büszkeségei közé tartozik Gurisatti Gréta Európai Szuperkupa győztes vízilabdázója, Csapó Kyra Francia bajnok kézilabdázó valamint Takács Krisztián A Dunaferr SE olimpikon úszója, Kovács Bence Európa-bajnok karatés.

Dunaújvárosi Egyetem, az egyetem, ahol több lehetsz!