A Dunaújvárosi Egyetem különleges kapcsolatot ápol hallgatóival, és kiemelten ügyel azok sikereire nem csak a tanulásban, de az élet többi részén is.

Számos módon járulunk hozzá, ahhoz, hogy hallgatóink sikeresek legyenek tanulmányi, szakmai és magánéletük terén is. Ezen tevékenységek egyike a személyes karrier tanácsadás és a hallgatók munkaerő-piaci elhelyezkedésének támogatása. A DUE partnerei magas színvonalú, elismert cégek, ahol biztos és sikeres karrier vár minden egyetemistát, hiszen partnereink biztosak az itt végzett hallgatók szakmai felkészültségében és profi munkavégzésükben. A karrier építésre viszont nem csak a diploma megszerzése után van lehetőség, hanem már közben is, hiszen duális képzéseink garantálják, hogy már a tanulmányok megkezdésével a karrier építés is elinduljon.

Idén, a pótfelvételi eljárás során van utoljára lehetőség jelentkezni a DUE kiváló gyakorlatorientált képzéseire, biztos bejutással és emelt szintű érettségi és középfokú nyelvvizsga nélkül.

UTOLSÓ LEHETŐSÉG A DIPLOMÁHOZ nyelvvizsga és emelt szintű érettségi nélkül!