2019. április 11-13 között Pécsett került megrendezésre a XXXIV. OTDK Közgazdaságtudományi Szekciója, ahol Páli Anita, Tőzsér Attila és Veres Dániel képviselték a Dunaújvárosi Egyetemet.

A Termelés- és szolgáltatásmenedzsment, logisztika, ellátási lánc menedzsment szekcióban Páli Anita és Veres Dániel "Mechatronikai rendszerek karbantartását támogató interaktív minőségirányítási platform fejlesztése" című dolgozatukkal szoros versenyben végül lemaradtak a dobogóról, míg Tőzsér Attila a Stratégia és Tudásmenedzsment szekció különdíját nyerte el "Lean és Agile folyamatfejlesztési módszerek kombinált alkalmazásának lehetőségei informatikai szolgáltató környezetben" című pályamunkájával.

A diákok felkészítő konzulenseik Dr. Bajor Péter (Műszaki Intézet) és Fejes Csilla ( Társadalomtudományi Intézet) voltak.

Gratulálunk a nagyszerű teljesítményért a hallgatóknak és konzulenseiknek.