Országos komplex online természettudományi és matematikai verseny került megrendezésre a Dunaújvárosi Egyetem jóvoltából 2019. április 5-én.

Az általános és középiskolás diákok számára létrehozott verseny országos mivoltját nem mutatja jobban más, mint, hogy Kaposvárról is ringbe szálltak a versenyzők.

A verseny két időpontban, két külön korosztálynak lett megtartva és két órán keresztül tartott. Az induló három fős csapatoknak háromszor 40 perc állt rendelkezésükre, hogy megmutassák tudásukat és felülkerekedjenek egymáson fizika, kémia, és matematika versenyszámokban. Természetesen minden résztvevő részesült ajándékban, viszont az első három helyezett külön díjat kapott.  A győztes csapat jutalma egy drón lett..

A Dunaújvárosi Egyetem immáron másodjára rendezte meg  a komplex online természettudományi versenyt az elnyert EFOP-3.4.4-16-2017-00022 MTMI szakok népszerűsítése a Dunaújvárosi Egyetemen és vonzáskörzetében pályázat jóvoltából.