2019. 04. 11-én a Corvinus Egyetem oktatói és hallgatói látogattak el a Dunaújvárosi Egyetemre film forgatás céljából.

Szinte már hagyománnyá vált, hogy a két intézmény minden év áprilisában, májusában egy közös kisfilmet forgat. Idén kilencedik alkalommal látogattak el a Corvinus Egyetem mesterszakos hallgatói, és oktatóik a DUE-ra. A Gazdálkodástudományi Kar, Marketing és Média Intézet,  Marketing-, Média- és Design kommunikáció Tanszék mesterszakos diákjai, oktatóik segítségével és a Dunaújvárosi Egyetem munkatársainak közreműködésével az egyetemi TV Stúdióban forgatnak 2019. 04. 11-én és 12-én.

Az idei felvétel témája az innovációs modell. A kisfilm célja, hogy az innovációt az állam, a társadalom, és az ipar közös szerepvállalásával mutassák be. A 17 fős csoport egyik oktatóját kérdeztük a forgatásról. Kiemelte, hogy ez egy nagyszerű lehetőség számukra, hiszen a forgatások alatt végzett önálló munkavégzés remek csapatépítő tevékenység.