Mindenki Egyeteme „Kalandozások a Társadalomtudományi és a Pedagógia világában” Dunaújváros és környékén élők számára 2021/2022 tanév I. félév

2021. szeptember 16-17. között került megrendezésre a X. Tudományfesztivál Miskolcon a Tudomány és Technika házában!

2021. szeptember 24-én a Dunaújvárosi Egyetem campusán is megszervezésre kerül, az országos Kutatók Éjszakája eseménysorozat.

A Dunaújvárosi Egyetem családbarát szolgáltatója ismerkedős délutánt szervezett az egyetemi játszótérre.

„Pénteken délután hallgatókkal, diákokkal, az intézmény vezetőivel, annak partnereivel, települési vezetőkkel telt meg a Dunaújvárosi Egyetem campusa a tanévnyitó ünnepségen.

A mai nappal hivatalosan is kezdetét vette a 2021-es Gólyatábor a Dunaújvárosi Egyetemen!