2019. szeptember 27-én a Dunaújvárosi Egyetem sok szeretettel vár minden érdeklődőt a Kutatók Éjszakájára!

2019. szeptember 23-án Dr. habil András István Rektor nyitotta meg a Dunaújvárosi Egyetem sajtótájékoztatóját, aminek alkalmával meghívott minden érdeklődőt a meghirdetett előadásokra, és programokra. Az intézmény rektora kiemelte, hogy ez az esemény igazi családi program, ami minden korosztályban felkelti az érdeklődést. Dr. Nagy András a Dunaújvárosi Egyetem Tudományos és Kutatási rektorhelyettese kihangsúlyozta, hogy lehetőség lesz a laborok megtekintésére és itt is sok érdekességgel várják a vendégeket. A sajtótájékoztató érdekessége egy fizikai kísérlet bemutatása volt, melyet Dr. Horváth Miklós Műszaki Intézet igazgatója demonstrált egy ultrahangos lebegtető készülékkel. A DUE-t látogatók hasonló érdekességekkel találkozhatnak a meghirdetett programok során, így bíztatunk minden érdeklődőt, hogy látogasson az egyetemre, hiszen remek élményekkel gazdagohat az előadások és bemutatók során.