Kimagaslóan kedvező áron biztosít kollégiumi férőhelyet a Dunaújvárosi Egyetem a hallgatói számára, így ők az átlagosnál kevesebbet költenek lakhatásra.

A Budapest Bank nemrégiben hozta nyilvánosságra reprezentatív felmérésének eredményeit. A kutatásban nappali képzésen, felsőoktatásban tanuló résztvevőket kérdeztek meg.  (Forrás
A hallgatók havi összkiadása átlagosan nyolcvanezer forint, ennek jelentős százalékát, átlagosan harmincháromezer forintot a lakhatásra fordított összeg képezi. A felsőoktatási képzésen tanulók nagyobb része (58%-a) nem saját lakásban, illetve nem szüleivel egy háztartásban lakik a szemeszter ideje alatt. A Dunaújvárosi Egyetem kimagaslóan előnyös áron, a kutatás eredményében szereplő ráfordítás töredékéért biztosít kollégiumi férőhelyet hallgatói számára, melynek díja az első éves állami ösztöndíjas képzésre felvételt nyert hallgatóink számára mindössze 5.500 Ft/fő/hó.

Használd ki a lehetőséget, jelöld Te is első helyen a DUE-t!