2019. február 17-ig jelentkezhettek a 2019-es felsőoktatási felvételin. Menj 100%-ra, jelöld a DUE-t első három helyen! Biztos a bejutás!

Az eduline.hu portál legújabb cikksorozatában a Dunaújvárosi Egyetem felvételi kapacitását taglalták. A Dunaújvárosi Egyetemre összesen 2328-an kerülhetnek be a 2019-es felsőoktatási felvételin, az elmúlt évek felvételéhez képest nagyobb számban, így a minimum ponthatárok teljesítésével biztosan bekerülhettek a DUE bármely képzésére.

Forrás: Felvi.hu

A 2019-es felvételi időszakban az alábbi alapképzések indítjuk:

Továbbá az alábbi felsőoktatási képzések indítjuk:

Mit jelent a kapacitásszám?

A kapacitásszám az állami ösztöndíjas és az önköltséges hallgatók összlétszáma, vagyis összesen ennyi elsőévest vehet fel az adott felsőoktatási intézmény. Az egyes szakok minimális és maximális kapacitását a felvi.hu-n, az adott képzésnél nézhetitek meg, a mesterképzéseknél külön-külön az ösztöndíjas és az önköltséges képzésre is.

Forrás: http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/20190125_Hanyan_kerulhetnek_be_2019ben_a_Dunaujvarosi_Egyetem_kepzeseire?fbclid=IwAR0eoWjOtJLC971mG8oMXYddSdTdR5JUjJPSga3s37Uv09QRXvA27SEduys#