Újabb két vállalati partner, a Motiment Kft és a BIS Hungary Kft működik együtt a Dunaújvárosi Egyetemmel.

A Dunaújvárosi Egyetem közel harminc neves duális partnerrel rendelkezik, köztük szerepel például: MÁV Zrt, BKV Zrt, Hankook Tire Magyarország Kft, Harman International. Az új partnerek közül az irodai folyamatok mérésével és optimalizálásával foglalkozó MOTIMENT Kft a gazdálkodás és management BA, gazdasági informatikus BSc, mérnökinformatikus BSc, és a műszaki menedzser Bsc képzésben lett partner. Az ipari szférában tevékenykedő BIS Hungary Kft, a gépészmérnők Bsc hallgatókat várja.

A duális képzésre már a felvételi eljárás kezdetén tudnak jelentkezni a leendő hallgatók.

A felvi.hu-n való jelentkezés 2019. február 15.

A duális képzésre való jelentkezés határideje 2019. március 18., melyet a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen tehet meg.

Bővebb információ: http://www.uniduna.hu/jelentkezés

A duális képzés az EFOP-3.5.1-16-2017-00006 projekt keretében valósult meg.