A Dunaújvárosi Egyetem 2019. január 10-12. között várja az érdeklődőket a 19. Educatio kiállításon, a Hungexpo "A" csarnokában!

Az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás a legnívósabb felsőoktatási rendezvény, ahol évente több, mint kétszáz kiállító van jelen, látogatók száma 52 000 felett van minden évben. A jövőbeli hallgatók előadásokon kapnak általános információt felvételi és oktatás témakörében. Az intézmények standjainál a felsőoktatási intézmények képviselői válaszolnak az induló szakokkal, a képzésekkel, valamint a kollégiumi elhelyezéssel kapcsolatos kérdésekre.
Az Educatio kiállításon a Dunaújvárosi Egyetem minden évben jelentős számú érdeklődőt vonzott, 2019-ben különleges standdal várja a leendő hallgatóit az egyetem.