December 5-én a Mikulás ellátogatott a Dunaújvárosi Egyetem Munkahelyi Bölcsődéjébe. Kicsik és nagyok egyaránt lelkesen várták a vendégüket.

A bölcsődések énekkel invitálták a Mikulást, majd újabb dalokkal kedveskedtek Neki. Ezt követően a Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzatának Mikulása, Kővári Dániel EHÖK elnök minden csöppséggel beszélgetett arról, hogy mennyire jól viselkedtek idén, amit Ő a mindent látó távcsövén keresztül látott. Ezt követően tanácsokkal látta el Őket, hogy milyen apróságokra kell még figyelniük a jövőben. Mindenki egész évben szófogadó és jó volt, emiatt a Télapó mikuláscsomaggal lepte meg őket. Miután elbúcsúztak a különleges vendégtől, tízórai következett, amit a decemberi hónapban az adventi ünneplés kísér.