Nagy sikerre való tekintettel 2018 szeptemberében újra elindul a Dunaújvárosi Egyetemen a Felvételi Felkészítő Program.

A DUE Felvételi Felkészítő Programja egy olyan komplex szolgáltatáscsomag középiskolás, vagy már érettségizett jelentkezők számára, akik tudatosan szeretnék építeni karrierjüket az elengedhetetlen matematika és angol nyelvi területen. Célunk, hogy elősegítsük a megfelelő eredményű középszintű matematika érettségit és hozzásegítsünk a 2020-tól kötelező, középfokú, C-típusú nyelvvizsgához.

A program kezdetét megelőzve elkészült az FFP tájékoztató oldala, amely az alábbi linken elérhető:   www.egyetemifelkeszito.hu/

Személyes tájékoztatás a Dunaújvárosi Egyetem F épületében, 17 és 18 óra között, a következő időpontokban:

2018. augusztus 27.

2018. augusztus 29.