A már hagyományos IC DUE (International Club DUE) résztvevői ismét összegyűltek egy szezonzáró bulira 2017. április 25-én. Folytatás szeptemberben.

A program most is érdekes és változatos volt. National Parks in Hungary címmel a Bánki Donát Gimnázium és Szakgimnázium tanulói (Kovács Benjámin, Nagy Gergő és Ihász Martin) tartottak előadást, majd Akhlaq Ahmad a Dunaújvárosi Egyetem hallgatója vette át a szót. Előadása a „Why should we participate at MUN Conferences?”- címet viselte. Az IC DUE rendezvénysorozat lényege, hogy a résztvevők angol nyelvű előadásokat hallgathatnak meg, különböző érdekes témákban.

A mostani volt a félév harmadik és egyben utolsó IC DUE rendezvénye. Az érdeklődők legközelebb szeptember utolsó szerdáján találkozhatnak újabb angol nyelvű előadásokkal és előadókkal.