Immár 11. alkalommal találkozhattak a középiskolások a külföldi és magyar egyetemistákkal a Dunaújvárosi Egyetemen szervezett Nemzetközi Klubban. A mostani téma a különböző nyelvek sokszínűsége volt.

Az IC DUE-t, minden hónap utolsó szerdáján tartják a Dunaújvárosi Egyetemen. A rendezvény célja, hogy az intézmény külföldi hallgatói bemutathassák országukat, kultúrájukat. A 11. IC DUE témája a nyelvi sokszínűség volt. 2018. március 21-én a külföldi hallgatók a világon beszélt összes nyelvről, a különböző nyelvi szokásokról, végül a Titanic hajó elsüllyedéséről és legendáiról tartottak előadást.

A legközelebbi találkozó 2018. április 25-én lesz 17:00 órai kezdettel az F-326-os teremben.

A szervezők sok szeretettel várnak minden érdeklődőt. További információkért érdemes csatlakozni a rendezvénysorozat Facebook csoportjához is: International Club DUE