Hogyan szerezz 3+10 millió forintot most induló vállalkozásodhoz – címmel tartottak előadást a Dunaújvárosi Egyetem hallgatói számára a Semmelweis úti kollégium kékszalonjában 2018. március 20-án.

A tájékoztató előadást Bech Zoltán, az MnT Üzleti Tanácsadó Kft. ügyvezető igazgatója tartotta a mintegy 50 vállalkozó kedvű fiatalnak. A rendezvény céljai között szerepelt, hogy a résztvevőkkel megismertessék a vállalkozóvá válás előnyeit, és az ehhez pályázható, vissza nem térítendő állami támogatás igénylésének folyamatát. Az előadáson elhangzott, hogy azok a vállalkozó kedvű fiatalok, akik sikeres üzleti tervet állítanak össze és jóváhagyást kapnak, elnyerhetik a 3 millió forintos vissza nem térítendő támogatást, valamint igényelhetik a kedvező 10 millió forintos kölcsönt is.

Az rendezvényen részt vett dr. András István a Dunaújvárosi Egyetem rektora, az intézmény felső vezetése, valamint dr. Galambos Dénes országgyűlési képviselő is.