A Dunaújvárosi Egyetem idén is csatlakozott a HÖOK Mentorprogram országos felsőoktatási adománygyűjtő programjához. Az immár hagyományossá vált kezdeményezés célja, hogy a Karitatív Tanács segítségével adományokat juttassanak el rászoruló családok számára.

„Több élelmiszert vásároltál, mint kellett volna? Vidd be a HÖOK Mentorprogram gyűjtőpontjaira! Az adományokat a Karitatív Tanács segítségével hátrányos helyzetű családokhoz juttatjuk el.” – így hangzik a HÖOK felhívása, melyhez idén is csatlakozott a Dunaújvárosi Egyetem. Az adományokat 2018. március 1 és március 29 között a DUE EHÖK irodájában (F épület alagsor) adhatják le a segíteni szándékozók. A szervezők elsősorban tartósélelmiszereket várnak, mint például: tészta, liszt, rizs, só, kristály- és porcukor, olaj, búzadara, zsemlemorzsa, sárgaborsó, lencse, szárazbab, fűszerek, konzervek, lekvárok, levesporok, keksz, édesség, gyermek vitamintabletta, kakaópor. A HÖOK Mentorprogramban a Dunaújvárosi Egyetem mellett számos felsőoktatási intézmény hallgatói önkormányzata is részt vesz, így szinte az ország minden felsőoktatási intézményében megtalálhatóak gyűjtőpontok.

A gyűjtőpontok MEGTEKINTÉSE!