Immár 7. alkalommal találkoztak a középiskolások a külföldi és magyar egyetemistákkal a Dunaújvárosi Egyetemen szervezett Nemzetközi Klubban.

E hónap utolsó szerdáján, azaz szeptember 27-én, Dunaújvárosról és a Selmeci hagyományokról, valamint a magyar diákéletről kaphattunk ízelítőt angol nyelven, első éves FOSZK-os televíziós műsorkészítő hallgatóktól. A vállalkozó szellemű, nagyfokú nyitottsággal és kezdeményező képességgel rendelkező fiatalok névszerint: Kis Viktória, Steinbach Dzsenifer, Bedőcs Attila, Szabó István és Niver Patrik voltak. (Ezúton is köszönjük a felkészülésüket.) Nagy örömünkre szolgált, hogy a klub-foglalkozás kezdi elérni a célját, ugyanis a külföldi és a magyar hallgatók közös programokat szerveznek együtt és egyre nyitottabbak egymás kultúrái iránt. Folytatjuk októberben!

(Legközelebbi találkozó: 2017. október 25. 17:00. F-326)

Szeretettel várunk minden érdeklődőt. Csatlakozni lehet a FB csoportunkhoz:  International Club DUE