A tegnapi nap folyamán lezajlott a negyedik DUE Nyílt Nap is, mely ismét nagy sikert aratott!

Az esemény folyamán bemutatásra kerültek a szakok 4 terület alapján, melyek az informatika, média, gazdasági/menedzser és műszaki területek voltak. Először a Facebook oldalon láthattak az érdeklődők videókat, majd pedig a Teams felületen tudtak élőben kérdezni a dolgozóktól, oktatóktól és hallgatóktól. A program zárásaként pedig a díjmentes érettségi felkészítőkről hallhattak egy bemutatót.

A beiskolázási tevékenység támogatásának céljából jött létre az esemény, mely során a műszaki, a média és a gazdasági területek voltak a legnépszerűbbek. A résztvevők visszacsatolásai alapján a legtöbben ismerősöktől és a hirdetéseink alapján hallottak a programról.

A felvételi időszak során ez volt az utolsó Nyílt Napunk, a Facebook videók azonban a felvételi leadási határidő végéig, azaz február 15-ig visszanézhetők!

Még van időtök eldönteni hova jelentkeztek, válasszatok helyesen, gyertek Ti is a Dunaújvárosi Egyetemre!

Az EFOP - 3.4.4. 16-2017-00022 számú projekt támogatásával.