A legújabb UniSport magazin már elérhető, melyben olyan témákról olvashattok, mint karácsonyi ajándék-ötletek és izgalmas interjúk. Ha többet szeretnél megtudni, a cikkben megtalálod a linket!

Utolsó előtti lapszámával jelentkezik idén az UniSport, a hallgatók magazinja!

Benne különleges maszkos-táncos képriportot, karácsonyi ajándéktippeket, táplálékkiegészítő útmutatót és izgalmas interjúkat találsz!

Kifaggatta az UniSport a csinos BME fitnesz-bajnokot: Ágoston Dorottyát, az SE Testnevelési és Sportközpontjának vezetőjét: Várszegi Kornéliát, sőt a Sakk Egyetemi Világbajnokságon résztvevő magyar csapat egyik tagját is.

Felületet kapott a BME szuper öko-projectje: a Solar hajó, a DEAC teljesítménye az Erste-ligában, de nem maradnak el a mozgás tippek és egészségvédő tanácsok sem.

Részletekért #kattanj_rá a 27. UniSportra:

A Dunaújvárosi Egyetemen, a sportkommunikáció támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.