A Dunaújvárosi Egyetem Kerpely Antal Kollégiumának munkatársai is csatlakoztak a "Szívünk és tapsunk" – veletek vagyunk egészségügyi és szociális dolgozók országos kezdeményezéshez.

A KAK munkatársai, a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház Szülészet-Nőgyógyászat Osztály kávészünetét szeretnék kellemesebbé tenni ebben a nehéz helyzetben. Oktatási intézményként, a Szülészeti Osztályt választották, hiszen a jövő ott kezdődik.

2020. november 26-án, az elkészített csomagokat átadták dr. Szűcsné Takács Andreának, az osztály főnővérének és Kozma Bernadett szülésznőnek.

"Bízunk benne, hogy az általunk összekészített kávé, tea, édesség – egy kávészünetnyi időre, de feledteti a nehézségeket." – mondta Melkovics János, kollégium igazgató.

Büszkék vagyunk arra, hogy ilyen kollégák erősítik a DUE  közösségét!

Az egészségügyi és szociális dolgozóknak sok erőt és kitartást kíván a Dunaújvárosi Egyetem!

A Dunaújvárosi Egyetemen, a társadalmi felelősségvállalás támogatója az EFOP-3.4.3-16-2016-00017 "A felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása a Dunaújvárosi Egyetemen és a Milton Friedman Egyetemen" projekt.