A tavalyi nagy sikerre való tekintettel, a Diákhitel Központ Zrt. ismét faültetős játékot hirdet!

A Debreceni Egyetem és az Eszterházy Károly Egyetem tavalyi elsöprő győzelme után, most újra versenybe szállhattok és nyerhettek az egyetemeteknek akár 70 db zöldellő fát.

Nyeremények

A legtöbb szavazatot kapó 10 000 hallgatói létszám FELETTI felsőoktatási intézmény számára: 70 darab fa

A legtöbb szavazatot kapó 10 000 hallgatói létszám ALATTI felsőoktatási intézmény számára: 30 darab fa

ELÜLTETÉSÉT vállalja a Diákhitel Központ.

A környezetünk és klímánk védelme közös ügyünk! Tegyünk együtt egy lépést a zöldebb jövő felé!

Mit kell tenned?

Írd a bejegyzés (IDE kattintva érhető el) alá hozzászólásban, hogy melyik magyarországi egyetemet vagy főiskolát tennéd zöldebbé (például: ELTE, BGE, SZTE, stb.) és OSZD MEG barátaiddal is a lehetőséget.

FIGYELEM! Csak az általunk megosztott kép alá írt kommentek vesznek részt a játékban.

Meddig szavazhatsz?

2020.11.19. – 2020.11.25. között.

Eredményhirdetés: 2020.11.25

Játsszunk és tegyünk együtt egy zöldebb jövőért!

A részletes játékszabályzatot a weboldalukon találod.