A szerdai napon, azaz 2020. november 11-én megrendezésre került digitálisan, a Teams felületen keresztül az őszi Tudományos Diákköri Konferencia a Dunaújvárosi Egyetemen!
5 szekcióban összesen 37 előadás hangzott el, melyet 37 szerző, 22 témavezető segítségével készített. A zsűrik 11 helyezést és 9 különdíjat osztottak ki, OTDK-ra 6 dolgozatot jelöltek.
Szekciónkénti bontásban:
Szekció | Előadás | Szerző | Témavezető | Helyezés | Különdíj | OTDK jelölés |
Informatikatudományi | 4 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Műszaki tudományi | 10 | 10 | 8 | 3 | 1 | 3 |
Neveléstudományi | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Társadalomtudományi | 5 | 5 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Társadalomtudományi angol nyelvű | 15 | 17 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Összesen 2020-ban | 37 | 39 | 22 | 11 | 9 | 6 |
Az egyes szekciók külön csatornákon zajlottak a Teams felületén, ahova csapatkóddal tudtak az érdeklődő hallgatók csatlakozni. Az előadók megosztották ppt-jüket, amit valamennyi résztvevő látott.
A konferencia a digitalizáció körülményeihez képest is rendben és sikeresen lezajlott!
A díjazottak és konzulenseik:
Informatikatudományi szekció
- 1.helyezés: Krutilla Zsolt, Konzulensek: Dr. habil Kővári Attila, Dr Katona József, OTDK jelölés
- Különdíj: Chayma Zarrouk, Konzulens: Dr Joós Antal
- Különdíj: Szabó Kata, Konzulens: Dr Katona József
- Különdíj: Vámosi Zoltán, Konzulens: Dr Király Zoltán
Műszaki tudományi szekció
- 1.helyezés: Koskai Martin József, Konzulensek: Dr. Kovács Imre, Koskai-Téger Ramóna, OTDK jelölés
- 2.helyezés: Leslie Enos, Konzulens: Dr Kis Endre, OTDK jelölés
- 3.helyezés: Alkenaan Mohamad, Konzulens: Dr. Kis Endre, OTDK jekölés
- Különdíj: Ihab Almustafa, Konzulens: Dr. Kis Endre
Neveléstudományi szekció
- 1.helyezés: Rama Alshammas, Konzulens: Dr. Szabó Csilla Marianna
- Különdíj: Szakács Balázs, Konzulens: Csikóssné Maczó Edit
- Különdíj: Gulyás Zsuzsa–Vámosi Zoltán, Konzulens: Dr. Kadocsa László
Társadalomtudományi szekció
- 1.helyezés : Olrik Edina, Konzulens: Dr. Varga Anita, OTDK jelölés
- 2.helyezés: Bohák Kornélia Blanka, Konzulensek: Fejes Csilla, Petrovickijné Dr. Angerer Ildikó, OTDK jelölés
- 3.helyezés: Tóth Daniella, Konzulens: Szpisák Tamás
Társadalomtudományi angol nyelvű szekció
- 1.helyezés: Nasiiat Omurzakova, Konzulens: Kovács Szilvia
- 2.helyezés: Vu Thi Ngoc Anh, Konzulens: Fejes Csilla
- 3.helyezés: Phontham Visapra, Konzulens: Kovács Szilvia
- Különdíj: Janhvi Gupt, Konzulensek: habil Falus Orsolya Fruzsina, Kovács Szilvia
- Különdíj: Hatim Elhajjame, Konzulens: Kovács Szilvia
- Különdíj: Ksenija Smolović, Konzulens: Dr. habil Falus Orsolya Fruzsina
A díjazottaknak és a konzulenseiknek gratulálunk és további jó munkát kívánunk!