A Dunaújvárosi Egyetemnek kiemelt partnere és támogatója az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. Sokan ismeritek, de vajon elegendő információval rendelkeztek róla? Győződj meg róla magad, tekintsd meg a honlapjukat!

Az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. és egyetemünk kapcsolata több éves múlttal rendelkezik. Számos hallgatónk helyezkedett el abszolválása után, vagy akár töltötte szakmai gyakorlatát az atomerőmű berkeiben.

Ha Benneteket is érdekel ez a terület, kövessétek nyomon az aktuális lehetőségeket. Addig pedig tekintsétek meg az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. honlapját, ahol egyebek mellett megtalálod:

• az atomerőmű álláshirdetéseit,
  • az Atomenergetikai Múzeum honlapját és híreit,
  • az Atomerőmű Karbantartó Gyakorló Központjának virtuális túráját,
  • 3D-s modellt, ami az atomerőmű alapkövének a lerakásának 45. évfordulója alkalmából készült,
  • továbbá az atomerőmű hétköznapjainak fontos és aktuális híreit.

Ha Neked is felkeltettük az érdeklődésed, nézz be az oldalra még ma vagy keresd fel az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. Facebook oldalát!

A linkre kattintva megtekintheted a honlapot, ahol az összes információt megtalálod: http://www.atomeromu.hu/hu/Lapok/default.aspx