Érdekelne egy díjmentes lehetőség kompetenciád fejlesztésére és érdeklődési köröd bővítésére? Akkor nézz szét és válaszd ki a számodra legmegfelelőbb opciót a Dunaújvárosi Egyetemen!

A Dunaújvárosi Egyetemen számos lehetőséged van képességeid fejlesztésére. Most azoknak szeretnénk kedvezni, akik:

• az érettségire jobban szeretnének felkészülni vagy éppen újra megpróbálnák a jobb teljesítményért;
  • akik angol nyelvvizsgát szeretnének tenni és szükségük van plusz képzésre vagy szintet lépnének nyelvtudásukban;
  • érdekel a modern kor legnagyobb kérdése, a robotika és szeretnél többet megtudni a robotépítésről.

Ha bármelyik is rád jellemző ezek közül, akkor olvass tovább, mert van számodra egy (vagy több) jó ajánlatunk!

A következő szakkörökre és felkészítőkre van lehetőséged jelentkezni:

• Közép szintű matematika 1 és 2 érettségi felkészítő
  • Emelt szintű fizika érettségi felkészítő
  • Közép és emelt szintű informatika érettségi felkészítő
  • Angol nyelvi szintemelő és nyelvvizsga előkészítő
  • Robotépítő szakkör

A kurzusok mindegyike díjmentes és online, a képzés pedig összesen 60 órás!

Jelentkezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen keresztül lehet!

Ne maradj le! Jelentkezz Te is!

A szakkörök az „EFOP-3.4.4- 16-2017- 00022” projekt keretében valósulnak meg!